Jak se naučit anglicky

04 / 03 / 2021

jak se naucit anglickyPřehled dostupných, obvykle zcela zdarma, stránek s výukou angličtiny. Jsou jich miliony a vyhledávače na prvních pozicích nenabízejí vždy ty nejužitečnější. 

(zdroj obrázku Pixabay)


Jak se naučit anglicky

Osobně považuji Markétin kanál English Hacker na Youtube a web s totožným názvem za dlouhodobě jeden z nejlepších YT kanálů v Česku. Angličtinu učí s pochopením pro věčné začátečníky a přitom má videa nabitá obsahem. K tomu zdarma nabízí další cvičení, kartičky na opakování slovíček ke stažení a kdeco jiného.  Za její prací je obrovské množství pečlivé práce.   Níže jedno z videí kanálu English Hacker, které je současně rozcestníkem k dalším zdrojům pro studium angličtiny - odkazy na audioknihy ke stažení, aplikace pro studium angličtiny, tipy na weby se seriály v angličtině a titulky atd. Můžete se v tom zahrabat na celý život a nebudete nikdy hotoví.

 

 

Další komplexní stránky nabité obsahem pro studium angličtiny:

Angličtina s Českou televizí - třicet epizod

Helpforenglish.cz - jeden z nejstarších, a tudíž nejobsáhlejších webů věnujících se výuce angličtiny, doporučuji i jejich placenou aplikace, pokud to s učením se anglicky myslíte vážně

Anglická gramatika - vysvětlení časů od Markét 

 

 

 

Zpět na výpis
Přidej komentář

Povinné položky je nutné vyplnit

vysmátý usměvavý naštvaný mrkací zamilovaný prosebný zamračený vážný ok ko

 

 

Přihlásit k odběru novinek

Sami zvolte, o jakých tématech chcete být informováni.


Napište nám